بازیابی اطلاعات حافظه SSD

همکاری نزدیک ما با واردکننده‌ها و شرکت‌های گارانتی حافظه‌های SSD امکان یافتن راه حل مناسب برای بازیابی اطلاعات SSD در همه انواع، از درایوهای تکی گرفته تا سرورها و سیستم‌های RAID را فراهم کرده است.
ریکاوری هارد SSD از آنجایی که مزایای استفاده از SSDها قابل توجه هستند، به لحاظ قیمت نیز با هاردهای معمولی کاملاً متفاوت‌اند. این نوع حافظه‌های ذخیره‌ساز گران قیمت بوده و طبعاً لپ‌تاپ‌های مجهز به درایو SSD گرانتر از لپ‌تاپ‌های مبتنی برHDD هستند. SSD هم سرعت عملکرد بیشتری دارد و هم از نظر میزان مصرف انرژی، برق کمتری مصرف می‌کند که بدنبال آن موجب افزایش عمر باتری لپ تاپ نیز می‌گردد.

با این حال از نظر میزان ذخیره سازی داده‌ها نسبت به HDD ظرفیت کمتری دارد. در حقیقت اگرچه SSD سرعت بالا و افزایش عمر باتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد اما به لحاظ حجم داده‌هایی که ذخیره می‌کند کمتر است. علیرغم آن، بازار رایانه‌های همراه در راستای بهره گیری از مزایای SSD گام برمی‌دارد و از آنجایی‌که SSD‌ها عملکرد بهتری دارند و بطور بالقوه عمر باتری را افزایش می‌دهند، ارزش هزینه کردن دارند.

ریکاوری اطلاعات SSD

ریکاوری حافظه SSD

برای بازیابی اطلاعات حافظه SSD، به مهارت و دانش خاصی نیاز است تا از بیشتر آسیب دیدن و از دست رفتن اطلاعات جلوگیری شود. هارد ریکاوری، تجربه کافی برای بازیابی اطلاعات از SSDها را به طور کامل دارد. ما برای بازیابی اطلاعات، از ابزارهای ویژه و روش‌های خاص در محیط اتاق پاک استفاده می‌کنیم. بسیاری افراد می‌گویند که این کار امکان‌پذیر نیست. اما هارد ریکاوری بازیابی همه نوع اطلاعات از SSDها را انجام داده است و درصد بالایی از موفقیت را در این زمینه کسب کرده است.

دلایل متداول از دست رفتن اطلاعات حافظه‌های SSD:

برخلاف هارد دیسک‌های مغناطیسی، در هارد درایو های SSD داده‌ها روی تراشه‌های حافظه فلش ذخیره می‌شوند. در این تجهیزات، از دست رفتن اطلاعات در اثر آسیب‌های فیزیکی به تراشه‌ی فلش و چگونگی ذخیره منطقی داده‌ها در آن رخ می‌دهد. در ضمن، هاردهای SSD، در برابر رخدادهای مرسوم از دست رفتن اطلاعات، مانند خطای انسانی، ویروس‌های کامپیوتری، بلایای طبیعی و خرابی برنامه (نرم‌افزار) مصون نیستند. متخصصان هارد ریکاوری در امر بازیابی اطلاعات حافظه SSD و تعمیر هارد، می‌توانند بر چالش‌های فنی که مختص SSD و فناوری فلش است غلبه کنند.

بازیابی اطلاعات حافظه SSD از هر مدل و برندی:

WesternDigital | Seagate | Toshiba | Bufalo | Samsung | Intel | Kingstone | Sandisk |OCZ

در مجموعه ریکام ریکاوری برای ریکاوری هارد SSD روش‌ها و راه‌ حل‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنیم آنقدر زیاد است که نمی‌توان همه آن‌ها را فهرست کرد. اگر برند خود را در فهرست مشاهده نکردید، با متخصصان ما تماس بگیرد.