بازیابی اطلاعات سرور در کوتاه‌ترین زمان

هنگامی که سرور شما از کار می‌افتد یا داده‌های آن از دست می‌رود، متوجه ضرورت بازیابی اطلاعات سرور و تحویل  اطلاعات به شما هستیم. گروه مهندسین هارد ریکاوری، در بازیابی اطلاعات سرور دانشی فراتر از تخصص دارند.
ما با بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی کوچک و بزرگ همکاری می‌کنیم تا حداکثر اطلاعات ممکن را، از هر نوع سروری و سیستم ذخیره بزرگ شبکه‌ای (NAS-SAN) و با هر برندی (hp, dell, supermicro, asus ,…) در سریع‌ترین زمان بازیابی کنیم.

ارائه راهکار جهت بازیابی اطلاعات سرور

از بین رفتن اطلاعات به طور قابل توجهی هزینه‌های خرابی بسیار زیادی را در بردارد که می‌تواند روی هر سازمانی تاثیر بگذارد و این موضوع بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد. هنگامی که سرور شما خراب شود و تمام تلاش‌ها برای تعمیر یا راه اندازی آن جواب ندهد، خود را در شرایطی می‌بینید که باید هر چه زودتر داده‌ها را از سرور ریکاوری کنید. هنگامی که اطلاعات یک سرور از دست می‌رود، متوجه این موضوع هستیم که زمان برای شما و سازمان‌تان بسیار اهمیت دارد.
از همین رو مهندسان ما در امر بازیابی اطلاعات، ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره به مشتریان عزیز در شرایط اضطراری (به طور اورژانسی) هستند. ما پیشنهاد می‌کنیم که با یکی از مهندسین متخصص ما به صورت کاملا رایگان مشاوره داشته باشید. در این مشاوره شرایط از دست رفتن اطلاعات سرور و نقاط احتمالی از کار افتادگی را ارزیابی خواهیم کرد. به منظور جلوگیری از، از دست رفتن بیشتر اطلاعات، به شما نکاتی را گوش زد خواهیم کرد. شرایط احتمالی بازیابی اطلاعات اورژانسی را ارزیابی خواهیم نمود و همچنین نکات مربوط به آماده‌سازی تجهیزات برای بازیابی اطلاعات در مرکز بازیابی اطلاعات هارد ریکاوری را بیان خواهیم کرد.

ریکاوری انواع سرورها

ما اطلاعات را از هر نوع سروری و سیستم ذخیره بزرگ شبکه‌ای (NAS-SAN) و با هر برندی (hp,dell,supermicro,asus) بازیابی می‌کنیم. گروه مهندسان بازیابی اطلاعات هارد ریکاوری در موارد زیر به شما کمک می‌کنند:
بازیابی اطلاعات سرورهای سازمانی
بازگرداندن عملکرد سرور به حالت اولیه
بازیابی اطلاعات سرورهای شرکتی کوچک
بازیابی اطلاعات سرورهای مجازی (VMware | Hyper-v) و… بسیاری موارد دیگر.

ریکاروی اطلاعات سرور
سوالات متداول