بازیابی اطلاعات NAS یا SAN

مهندسان هارد ریکاوری، دانش گسترده‌ای در رابطه با همه فناوری‌های مربوط به ذخیره‌سازی را دارند. می‌توانند بازیابی اطلاعات را به طور موفقیت‌آمیز از همه پیکربندی‌های DAS ،SAN ،NAS ،SDS موجود در بازار انجام دهند.

گروه هارد ریکاوری به طور مستقیم با فروشندگان سیستم‌های DAS ،SAN ،NAS ،SDS همکاری دارد تا بهترین روش‌های ممکن برای بازیابی اطلاعات این ذخیره‌سازها را در اختیار شما قرار دهد. گروه هارد  ریکاوری با اکثریت واردکننده‌گان و شرکت‌های گارانتی که به ما در تحقیق در رابطه با خواسته‌های جدید کمک می‌کنند همکاری دارد و همین عامل سبب افزایش سرعت و احتمال موفقیت در بازیابی اطلاعات SAN  و ریکاوری NAS می‌شود.

انواع متداول از کار افتادن سیستم‌های ذخیره‌سازی SAN یا NAS:

  • عمل overwrite
  • نوسان برق ناگهانی
  • بازسازی ناموفق RAID 
  • از بین رفتن متا دیتا
  • خطاهای مدیریت سرور
  • خطاهای مدیریت اطلاعات
    مشاوره با یک متخصص، می‌تواند به رفع مشکل از بین رفتن اطلاعات، ناشی از یک یا چند رخداد کمک کند. متخصصین هارد ریکاوری در تمام شبانه روز آماده پاسخگویی و مشاوره به شما عزیزان هستند. درصورت بروز هرگونه از مشکلات ذکر شده قبل از هر اقدامی، به صورت کاملا رایگان با متخصصین هارد ریکاوری مشورت کنید.

به محض تماس شما کمک‌رسانی ما آغاز می‌شود:

متخصص بازیابی اطلاعات ما در مشاوره تلفنی رایگان موارد زیر را پوشش می‌دهد:
شرایط احتمالی بازیابی اطلاعات از راه دور را ارزیابی خواهد کرد.
به منظور جلوگیری برای از دست رفتن بیشتر اطلاعات، به نکاتی اشاره خواهد کرد.
سخت‌افزار شما، پیکربندی، نرم‌افزار مجازی سازی و فرآیند بک‌آپ را تأیید خواهد کرد.
شرایط از دست رفتن اطلاعات سرور و نقاط احتمالی از کار افتادگی را ارزیابی خواهد کرد.
نکات مربوط به آماده‌سازی تجهیزات برای بازیابی اطلاعات دستگاه ذخیره سازی، در مرکز بازیابی اطلاعات هارد ریکاوری را بیان خواهد کرد.