هارد ریکاوری مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات RAID

گروه هارد ریکاوری با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه بازیابی اطلاعات، پیشرو در صنعت فن‌آوری بازیابی اطلاعات RAID می‌باشد که با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای روز دنیا در بازسازی و ریکاوری RAID بسیار کارآمد عمل نموده است.

ریکاوری ‌RAID توسط افراد متخصص

ما از تمامی سرور‌های RAID موجود در بازار، پشتیبانی می‌کنیم. چه دو دیسک RAID 0 تحت Linux، چه ۱۲ دیسک RAID5 تحت ویندوز باشد، به طور معمول زمان بازسازی و ریکاوری RAID‌های ۰ ، ۱ ، ۵  بین ۲ الی ۳ روز خواهد بود. مهندسان ما دارای تجارب و منابع بسیار مجهزی برای ارائه Backup و  Restore در مدت زمان کوتاهی می‌باشند. گروه هارد ریکاوری همواره سعی بر این داشته تا مراحل بازیابی اطلاعات را با دقت عمل بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد و در جهت ارتقاء کیفیت کار و رضایت مشتریان خود گام بردارد.
از این رو جزء تخصصی‌ترین مراکز فوری در ایران برای بازیابی اطلاعات RAID به شمار می‌رویم. (هزاران پروژه موفقیت آمیز اثبات‌کننده این موضوع می‌باشد.) تمام مراحل بازیابی اطلاعات Raid از طریق ایمیج‌های Raw انجام می‌شود و هاردهای اصلی دست نخورده باقی می‌مانند. ابزار‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری پیشرفته‌ی ما اطلاعات را از این ایمیج‌ها استخراج می‌کنند. هنگامی که یک هارد در دسترس نباشد، این ابزار‌ها می‌توانند اطلاعات را به همان روشی که فرآیند بازسازی RAID در سیستم اصلی انجام می‌دهد بازسازی کنند. بعد از تعیین مراحل لازم برای تکمیل فرآیند ریکاوری Raid، ما برای گرفتن تاییدیه با شما تماس خواهیم گرفت و هیچ کاری را بدون تایید شما انجام نمی‌دهیم. به محض تایید شما مهندسان ما فرآیند بازیابی اطلاعات را ادامه خواهند داد.

بازیابی اطلاعات RAID توسط مرکز بازیابی اطلاعات هارد ریکاوری

هر مورد بازیابی اطلاعات که به آزمایشگاه‌های ما راه پیدا می‌کند دارای اهمیت بالایی هستند چون که ما می‌دانیم که هر یک از آن‌ها برای سازمان‌ها جزو اولویت اصلی هستند. فرآیند بازیابی اطلاعات ما شامل بازیابی اطلاعات سکتور به سکتور از کل پارتیشن می‌باشد که به ما امکان پردازش آرایه را به عنوان مجموعه‌ای از فایل‌های ایمیج می‌دهد. ریکاوری RAID از اعضای خراب شده یک آرایه مشابه با فرآیند بازیابی اطلاعات از هارد دیسک می‌باشد. تیم ما در زمینه تمام پیکربندی‌های آرایه RAID نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مبتنی بر دیسک مهارت دارند:
RAID0 ، RAID1 ، RAID1E ، RAID0+1 ، RAID3 ، RAID4 ، RAID5 ، RAID6 ، RAID5E ، RAID10 ، RAID50 ، RAID60 ، RAIDZ ، RAID7 ، RAID5EE ، X-RAID.

ریکاوری اطلاعات raid

مراحل ریکاوری اطلاعات RAID

 • بازسازی RAID و بازیابی اطلاعات.
 • دادن اطلاعات بازیابی شده به مشتری.
 • ساختن بستری پایدار برای پروژه‌های موفق.
 • بررسی گزارش بازیابی دیتا RAID با مشتری.
 • تشخیص کامل خطا و آسیب بر روی تمام هاردها.
 • بررسی تشخیص خطای هارد و هماهنگی و تصویب با مشتری.

بازیابی حرفه‌ای اطلاعات آرایه RAID

تیم بازیابی اطلاعات مجموعه هارد ریکاوری تجربیات گسترده‌ای را در زمینه بازیابی اطلاعات از RAIDهای خراب را دارند. ما فقط به عضوهای فعالی از ‌آرایه نیاز داریم تا اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنیم (نه کنترلرها، کابل‌ها و یا محفظه‌های خراب). اگر یک شرکت بازیابی اطلاعات را برای ریکاوری اطلاعات از RAID اورجینال یا سیستم آرایه خود انتخاب گرده‌اید باید مراقب باشید و در انتخاب خود دقت کنید چون که با انتخاب یک شرکت بی‌تجربه، ممکن است خطر از دست رفتن اطلاعات خود را تجربه کنید. سطوح RAID با معماری‌های مختلف بسیار شبیه به هم هستند اما هر نوع دارای خرابی‌ها و تکنیک‌های مدیریتی متفاوتی می‌با‌شد:

 • بازیابی دیتا RAID 0
 • بازیابی دیتا RAID 1
 • بازیابی دیتا ۱۰ RAID
 • بازیابی دیتا (۵۰) ۵ RAID
 • بازیابی دیتا (۶۰) ۶ RAID
سوالات متداول

بله. هنوز هم امکان بازیابی طلاعات در این حالت وجود دارد. این مسئله به کارکرد کنترلر  RAID  و میزان داده ­های کپی شده روی ساختار RAID بستگی دارد. برای اطلاع از چگونگی کمک ما در فرایند بازیابی اطلاعات RAID  با ما تماس بگیرید.