بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

هنگامی که هارد دیسک اکسترنال متوقف می‌شود به تمامی داده‌های شما آسیب وارد می‌نمایددر صورتی که آسیب مکانیکی به هاردهای اکسترنال وارد شود، شما بهتر است آن را به یک نرم‌افزار IT برای بازیابی دیسک سخت خارجی نصب نمایید. اگر اجزای مکانیکی در هاردهای اکسترنال هنوز هم عملکرد خوبی داشته باشند، شما می‌توانید اطلاعات از دست رفته خود را ریکاوری نمایید.

ریکاوری هارد اکسترنال بدون از دست رفتن اطلاعات

از بین رفتن اطلاعات هارد اکسترنال به طور قابل توجهی هزینه‌های خرابی بسیار زیادی را در بردارد که می‌تواند روی هر سازمانی تاثیر بگذارد و این موضوع بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد. هنگامی که سرور شما خراب شود و تمام تلاش ها برای تعمیر یا راه اندازی آن جواب ندهد، خود را در شرایطی می‌بینید که باید هرچه زودتر داده ها را از سرور ریکاوری کنید. هنگامی که اطلاعات یک سرور از دست می‌رود، متوجه این موضوع هستیم که زمان برای شما و سازمان‌تان بسیار اهمیت دارد.
از همین رو مهندسان ما در امر بازیابی اطلاعات، ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره به مشتریان عزیز در شرایط اضطراری (به طور اورژانسی) هستند. ما پیشنهاد می‌کنیم که با یکی از مهندسین متخصص ما به صورت کاملا رایگان مشاوره داشته باشید. در این مشاوره شرایط از دست رفتن اطلاعات سرور و نقاط احتمالی از کار افتادگی را ارزیابی خواهیم کرد. به منظور جلوگیری از، از دست رفتن بیشتر اطلاعات، به شما نکاتی را گوش زد خواهیم کرد. شرایط احتمالی بازیابی اطلاعات اورژانسی را ارزیابی خواهیم نمود و همچنین نکات مربوط به آماده‌سازی تجهیزات برای بازیابی اطلاعات در مرکز بازیابی اطلاعات هارد ریکاوری را بیان خواهیم کرد.

ریکاوری هارد اکسترنال

مشکل عدم شناخته شدن هارد اکسترنال

یکی از معمول‌ترین مشکلات در رابطه با انواع هارد اکسترنال (در اثر ضربه، و عوامل دیگر)، شناخته نشدن آن‌ها توسط کامپیوتر است. ممکن است یک روز هارد اکسترنال خود را به کامپیوتر متصل کرده و متوجه شوید که هارد شما در کامپیوتر نمایش داده نمی‌شود. این درحالی است که چراغ هارد اکسترنال روشن بوده و کابل نیز متصل است. برای اطمینان از سالم بودن هارد می‌توانید کابل USB به یک پورت دیگر وصل کنید یا کابل رابط USB را عوض کنید.
اگر مشکل هارد اکسترنال برطرف نشد توصیه ما به شما این است که حتما با متخصصین هارد ریکاوری تماس بگیرید و در مورد مساله خود با آن‌ها مشورت کنید.

سوالات متداول

وقتی از داخل هارد صدای نا متعارف می‌آید (تق تق-صدای سوت)، یا هد هارد شما آسیب دیده یا پلیت هارد شما. این اتفاق بیشتر در اثر ضربه خوردن به هارد اتفاق می‌افتد که در اینصورت فقط باید هارد جراحی شود.