هارد ریکاوری مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات RAID

گروه هارد ریکاوری با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه بازیابی اطلاعات، پیشرو در صنعت فن‌آوری بازیابی اطلاعات RAID می‌باشد که با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای روز دنیا در بازسازی و ریکاوری RAID بسیار کارآمد عمل نموده است.

مشاورهکارشناسان ما به طور کاملا رایگان اماده خدمت به شما هستند
ارزیابی کاملبا استفاده از روش های روز دنیا هارد شما رایگان بررسی می شود
بازیابی دیتابازیابی کامل اطلاعات شما با استفاده از بروزترین تجهیزات
دریافت اطلاعاتتحویل صحیح و سالم و از همه مهمتر کامل اطلاعات شما

ریکاوری ‌Raid توسط افراد متخصص

ما از تمامی سرورهای RAID موجود در بازار، پشتیبانی می‌کنیم. چه ۲دیسک RAID0 تحت Linux، چه ۱۲ دیسک RAID5 تحت ویندوز باشد، بطور معمول زمان بازسازی و ریکاوری RAIDهای ۰ ، ۱ ، ۵  بین ۲ الی ۳ روز خواهد بود. مهندسان ما دارای تجارب و منابع بسیار مجهزی برای ارائه Back up و  Restore  در مدت زمان کوتاهی می‌باشند.

گروه هارد ریکاوری همواره سعی بر این داشته تا مراحل بازیابی اطلاعات را با دقت عمل بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد و در جهت ارتقاء کیفیت کار و رضایت مشتریان خود گام بردارد. از این رو جزء تخصصی‌ترین مراکز فوری در ایران برای بازیابی اطلاعات RAID به شمار می‌رویم.

(هزاران پروژه موفقیت آمیز اثبات‌کننده این موضوع می‌باشد)

مراحل ریکاوری اطلاعات RAID:

  • تشخیص کامل خطا و آسیب بر روی تمام هاردها.
  •  بررسی تشخیص خطای هارد و هماهنگی و تصویب با مشتری .
  •  تعمیر هارد آسیب دیده برای Image گرفتن .
  •  بازسازی RAID و بازیابی اطلاعات.
  • بررسی گزارش بازیابی اطلاعات RAID با مشتری.
  • دادن اطلاعات بازیابی شده به مشتری.
  • ساختن بستری پایدار برای پروژه‌های موفق.

تمام مراحل بازیابی اطلاعات Raid از طریق ایمیج های Raw انجام می شود و هاردهای اصلی دست نخورده باقی می مانند. ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته‌ی ما اطلاعات را از این ایمیج ها استخراج می کنند. هنگامی که یک هارد در دسترس نباشد، این ابزارها می توانند اطلاعات را به همان روشی که فرآیند بازسازی RAID در سیستم اصلی انجام می دهد بازسازی کنند.

بعد از تعیین مراحل لازم برای تکمیل فرآیند ریکاوری RAID ، ما برای گرفتن تاییدیه با شما تماس خواهیم گرفت و هیچ کاری را بدون تایید شما انجام نمی دهیم. به محض تایید شما مهندسان ما فرآیند بازیابی اطلاعات را ادامه خواهند داد.