هارد ریکاوری مرکز تخصصی تعمیر هارد دیسک

فرقی نمی‌کند که هارد لپ‌تاپ، کامپیوتر، هارد سرور یا هارد اکسترنال باشد، ما آن را تعمیر می‌کنیم. متخصصین هارد ریکاوری با استفاده از متد‌ها و دستگاه‌های پیشرفته و روز جهان در خدمت شما هستند.

آیا تعمیر هارد دیسک امکان پذیر است؟

ما با واردکنندگان، نمایندگان شرکت‌‌های ساخت هارد دیسک و شرکت‌‌های بزرگ گارانتی هارد دیسک همکاری می‌‌کنیم و آن‌ها از خدمات تخصصی تعمیرات هارد ما استفاده می‌‌کنند. اغلب همکاران ما کار تعمیرات هاردهای اکسترنال یا تعمیرات هاردهای سرور مشتریان خود را به شرکت ما می‌‍سپارند تا در نهایت با روش‌‌های جدید و مناسب علمی برای تعمیر تخصصی هارد بیشتر آشنا شوند.

توصیه‌ای برای جلوگیری از آسیب بیشتر به هارد و اطلاعات:

زمانی که به هر دلیل هارد شما آسیب می‌بیند و اطلاعات از دسترس خارج می‌شود، زمانی که اطلاعات پاک می‌شوند یا ویروسی، منبع برق کامپیوتر یا تجهیز ذخیره اطلاعات خود را خاموش کنید تا آسیب بیشتری به اطلاعات نرسد. اگر صدا‌هایی عجیبی شبیه به ضربه زدن یا کوبش از هاردتان می‌شنوید، احتمالاً مشکل از آسیب‌دیدگی هد و خوانده نشدن اطلاعات به صورت صحیح است (وجود بدسکتور). اگر در شرایط آسیب‌دیدگی هد، عملکرد آن ادامه پیدا کند، احتمال از دست رفتن دائمی اطلاعات شما (به صورت غیرقابل ریکاوری) زیاد است.

تعمیر هارد دیسک

پروسه تعمیرات هر هارد دیسکی، متفاوت است. ما متوجه این موضوع هستیم که هیچ دو مورد تعمیر نمی‌‌توانند شبیه به هم باشند. اگرچه که ماهیت فرآیند خرابی هارد و تعمیر آن اینگونه است، اما متخصصین ویژه تعمیرات هارد در مرکز هارد ریکاوری، هماهنگ با مورد شما عمل می‌کنند تا بتوانند بهترین نتیجه را برای کمک به شما بدست بیاورند.

چه هاردهایی قابلیت تعمیر دارند؟

  • هاردهایی که فریم ویر آن‌ها خراب شده.
  • هاردهایی که توسط ویروس آسیب دیده‌اند.
  • هاردهایی که در اثر نوسان برق دیتکت نمی‌شوند.
  • هاردهایی که سرعتشان پایین آمده و اصطلاحا کند شده‌اند.
  • هاردهایی که پارتیشن‌هایش از بین رفته (اصطلاحا پارتیشن پریده).
  • و مشکلات بسیاری دیگر که ممکن است برای هر هاردی ایجاد شود…
سوالات متداول

وقتی از داخل هارد صدای نا متعارف می‌آید (تق تق-صدای سوت)، یا هد هارد شما آسیب دیده یا پلیت هارد شما. این اتفاق بیشتر در اثر ضربه خوردن به هارد اتفاق می‌افتد که در اینصورت فقط باید هارد جراحی شود.