Clean Room یا اتاق پاک

تکنولوژی CleanRoom ( اتاق پاک ) موجب می شود تا شرکت بازیابی اطلاعات بتواند هاردهایی که از نظر فیزیکی آسیب دیده اند را با درصد خطا و ریسک کمتری تعمیر کند.

در صورتی که Cleanroom یا اتاق پاک فراهم نباشد، مهندسان نمی توانند با خیالت راحت هارد دیسک هایی که در اثر ضربه ،نوسان برق و یا هر اتفاق دیگری هد خود را از دست داده اند و نیاز به جراحی دارند تعمیر و بازیابی اطلاعات کنند.

 برای انجام عملیات بازیابی اطلاعات به صورت فیزیکی در شرایط ایمن ،بهینه ترین شیوه داشتن اتاق پاک  می باشد. در طول جراحی هارد هنگامی که هارد باز است حتی کوچکترین ذرات جامد سبب آلوده شدن هارد شده و می‌تواند موجب عدم امکان بازیابی اطلاعات شود.

 متأسفانه متوجه خواهید شد که بازار پر است از شرکت‌هایی که در مورد قابلیت‌های Clean Room بزرگنمایی کرده و موارد غیر واقعی را بیان می‌کنند.

همه مهندسان ما حرفه ای هستند و هنگام انجام عملیات بازیابی اطلاعات از هارد دیسک ها و RAID و همچنین دیگر ابزار ذخیره اطلاعات از محیطی که به خوبی آماده شده استفاده می‌کنند. ما مفتخر به فراهم کردن ایمن‌ترین شرایط (از هر لحاظ) برای مشتریان مان هستیم.

گروه هارد ریکاوری دسترسی‌های کنترل شده‌ای به اطلاعات بازیابی شده شما دارد و همچنین ایمن‌ترین محیط را به منظور بررسی و راه‌اندازی اطلاعات شما فراهم کرده است.

نوشته های مرتبط
نظرات ۰

فرستادن دیدگاه

هشت − سه =

باج افزار یا ویروس گروگان گیرچرا هارد دیسک خراب می شود؟