بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

هنگامی که هارد دیسک اکسترنال متوقف می‌شود به تمامی داده‌های شما آسیب وارد می‌نمایددر صورتی که آسیب مکانیکی به هاردهای اکسترنال وارد شود، شما بهتر است آن را به یک نرم‌افزار IT برای بازیابی دیسک سخت خارجی نصب نمایید. اگر اجزای مکانیکی در هاردهای اکسترنال هنوز هم عملکرد خوبی داشته باشند، شما می توانید اطلاعات از دست رفته خود را ریکاوری نمایید.

مشاورهکارشناسان ما به طور کاملا رایگان آماده خدمت به شما هستند
ارزیابی کاملبا استفاده از روش های روز دنیا هارد شما رایگان بررسی میشود
بازیابی دیتابازیابی کامل اطلاعات شما با استفاده از بروزترین تجهیزات
دریافت اطلاعاتتحویل صحیح و سالم و از همه مهمتر کامل اطلاعات شما

ریکاوری هارد اکسترنال بدون از دست رفتن اطلاعات

در کشور ما، انواع هارد اکسترنال تولید شده توسط شرکت‌های مختلف از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین دلایل این موضوع کیفیت بالای انواع هارد اکسترنال تولید شده‌ی این شرکت‌ها، قیمت و همچنین کارکرد مناسب آن‌ها است. اما با این حال، همچون هر کالای الکترونیکی دیگر، گاهی اوقات می‌توان مشکلاتی را در رابطه با استفاده از هارد اکسترنال تجربه کرد.

اغلب اوقات، زمانی که برای وسیله‌ی الکترونیکی شما اتفاقی می‌افتد، اولین چیزی که به ذهنتان می‌آید، مراجعه به یک متخصص و گرفتن کمک تخصصی او در این باره است. بسیاری از مشکلات مربوط به انواع هارد  اکسترنال به سادگی درون خانه رفع نمی‌شود. شما برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال لزوماً نیاز به مراجعه به یک متخصص دارید. مرکز هارد ریکاوری در تمام طول شبانه روز آماده مشاوره رایگان و کمک‌رسانی به شما می‌باشد.

مشکل عدم شناخته شدن هارد اکسترنال

یکی از معمول‌ترین مشکلات در رابطه با انواع هارد اکسترنال، شناخته نشدن آن‌ها توسط کامپیوتر است. ممکن است یک روز هارد اکسترنال خود را به کامپیوتر متصل کرده و متوجه شوید که هارد شما در کامپیوتر نمایش داده نمی‌شود. این درحالی است که چراغ هارد اکسترنال روشن بوده و کابل نیز متصل است. برای اطمینان از سالم بودن هارد می‌توانید کابل USB به یک پورت دیگر وصل کنید یا کابل رابط USB را عوض کنید.

اگر مشکل هارد اکسترنال برطرف نشد توصیه ما به شما این است که حتما با متخصصین هارد ریکاوری تماس بگیرید و در مورد مساله خود با آن‌ها مشورت کنید.