بازیابی اطلاعات سرور HP ProLiant در مرکز تخصصی هارد ریکاوری

میتوان گفت از بهترین دستگاه های SAN, NAS و RAID در جهان Hewlett Packard و Compaq هستند. در حالی که از لحاظ کیفیت سخت افزاری این دستگاه ها جزء سرورهای کم خطر هستند اما همیشه از دست دادن اطلاعات بدون در نظر گرفتن یکپارچگی سیستم امکان پذیر است. لازم است یک مرور کلی از سرویس های بازیابی اطلاعات سرورهای HP داشته باشیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۳۶۲۰۱ تماس بگیرید و با متخصصین ما صحبت کنید.

ریکاوری سرور  HP ProLiant

هارد ریکاوری سرویس های بازیابی اطلاعات در آزمایشگاه های تخصصی را برای تمام انواع و مدل های سرور HP از جمله آرایه های RAID، دستگاه های SAN وNAS را ارائه می دهید.

سرویس های بازیابی اطلاعات که در آزمایشگاه انجام می شوند (زمانی که چند درایو خراب شده باشند) ضروری هستند علاوه بر این نکته افزونگی سرور HP می توانداز دست دادن اطلاعات جلوگیری کند. در این موارد مهندسان ما در یک اتاق تمیز و ایمن  روی هاردهای خراب کار می کنند.

از هارد دیسک های خراب ایمیج هایی گرفته می شود و سرور در مکان ما(جایی که ما می توانیم روی هر گونه خرابی کار کنیم) بازسازی می شود و صددرصد اطلاعات از دست رفته به شما تحویل داده می شود. در این موارد سنجش ها یا اندازه گیری های شدید برای اطمینان از صحت و امنیت اطلاعات صورت می گیرد.

تمام موارد سرور اولویت بندی می شود زیرا مدت زمان خرابی یکی از نگرانی های اصلی مشتریان ما است. سرورها غالبا حاوی میلیون ها فایل مهم هستند که به کسب و کار شما بستگی دارد و ما زمانی که سرور را باز می کنیم این موارد را در نظر می گیریم.

پیغام‌های خطای سرور HP ProLiant:

بسته به سیستم شما پیغام های خطای متفاوت می تواند مشکلات مربوط به اطلاعات موجود در سرورهای HP  یا Compaq  را نشان دهد. برخی از پیغام های خطای رایج که می تواند خیلی سریع حل شود به صورت زیر است:

STOP 0x0000001E (0xc0000005,…) KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED

HP ProLiant Data Recovery Server

این خطا معمولا زمانی اتفاق می افتد که سیستم عامل نتواند بوت شود و در سیستم های ProLiant که سیست عامل ویندوز در آنها نصب شده است اتفاق می افتد. در بسیاری از موارد می توان این خطا را با نصب سرویس پک ۶ رفع کرد. با این حال اگر شما سیستم عامل سرویس پک را نصب کردید اما سیستم عامل بوت نمی شود اطلاعات می تواند به طور کامل غیرقابل دسترس شوند.

چراغ LED خرابی هارد در سرور ProLiant یا Integrity روشن است

وقتی چراغ LED سرور HP یا Compaq خرابی هارد را نشان می دهد غالبا می توانید یک هارد جدید را نصب کنید. به طور مثال سرورهای HP که معمولا دارای تحمل پذیری خطای بالایی هستند را می توانید نصب کنید. LED های چندگانه ممکن است خرابی همزمان چند هارد دیسک را نشان می دهد. علت این امر می تواند مسائل پیکربندی، افزایش قدرت و سایر مسائل باشد. اگر چه خرابی چند هارد به طور همزمان غیر معمول است اما ما صدها مورد با این سناریو را در سال دریافت می کنیم.

در این موارد بازیابی اطلاعات آزمایشگاهی لازم می باشد. بدون تماس با مهندس بازیابی اطلاعات آموزش دیده ما سعی نکنید هر یک از سرورها را مجددا راه اندازی کنید (چه در NAS, RAID و چه در سایر دستگاه ها). با شماره ۸۸۸۳۶۲۰۱ تماس بگیرید و در مورد مشکلاتان صحبت کنید.

خطای ناشناخته در سرور HP

اگر سرور شما یک خطای ناشناخته را نشان می دهد رایج ترین علت این امر نصب نادرست یا خرابی سخت افزار است. در حالت خرابی هارد برخی احتیاط ها ضروری است. در بیشتر موارد یک راه حل ساده وجود دارد. با اجرای پیکربندی تدریجی و اضافه کردن دستگاه های سخت افزاری به طور همزمان ممکن است علت مشکل را پیدا کنید و سخت افزار مشکل دار را با جایگزین و یا تعمیر کنید. نصب دوباره آرایه مهم نیست زیرا این امر می تواند باعث از دست رفتن اطلاعات شود. مهندسان بازیابی هارد ریکاوری می توانند به شما اطلاعات ضروری در مورد روند حل خطاهای ناشناخته موجود در سرورهای HP را ارائه دهند و می توانند ارزیابی کنند که سرویس های بازیابی اطلاعات ضروری هستند یا نه.

این فقط چند نمونه از پیغام های خطای سرور HP است که می تواند باعث غیرفعال شدن و یا از دست رفتن اطلاعات شود. بسیاری از پیغام های خطا ممکن است درسرورهای HP نمایش داده شود و امکان ارائه لیست کامل آن وجود ندارد. با این حال مهندسان ما قادر هستند خیلی سریع هر مشکلی که در سرور شما رخ می دهد را بررسی و تجربه کنند. مطمئن شوید که کدهای خطا را یادداشت کرده اید زیرا این کار می تواند یک عامل مهم در تعیین یک روش سریع، کارامد و مقرون به صرفه بازیابی اطلاعات باشد.

ریکاوری سرورهای HP ProLiant توسط هارد ریکاوری

ما کار بازیابی اطلاعات از انواع سرور HP را انجام می دهیم. اگر دستگاه شما در لیست زیر نیست هم پشتیبانی می شود. این یک لیست جامع از قابلیت های ما نیست. با ما تماس بگیرید و با یکی از مهندسین سرور ما صحبت کنید.

 • HP ProLiant ML100
 • HP ProLiant ML300
 • HP ProLiant Data Recovery Hard Drive
 • HP ProLiant ML110 G5
 • HP Blade BL Systems
 • HP ProLiant Micro Server
 • HP ProLiant ML350 G5
 • HP ProLiant DL100
 • HP ProLiant DL300
 • HP ProLiant DL500
 • HP ProLiant DL700
 • HP ProLiant DL1000
 • HP ProLiant SL2x170z G6 Server series
 • HP ProLiant SL170z G6 Server series
 • HP ProLiant SL165z G6 Server series
 • HP ProLiant SL160z G6 Server series
 • HP Integrity servers
 • HP ProLiant Carrier-Grade Servers

گزینه‌های بازیابی اطلاعات  HP ProLiant:

در حالی که سیستم عامل سرور HP شما به طور قابل توجهی در شانس بازیابی اطلاعات کامل تاثیری نمی گذارد اما می تواند بر روند بازیابی اطلاعات ما تاثیر بگذارد. برای مثال سرورهای Integrity که لینکوس را اجرا می کنند و یا OpenVMS که معمولا نیاز به یک مهندسی آموزش دیده در زمینه حل مشکلات از دست داده یا خرابی اطلاعات در سیستم های گفته شده دارد. به همین دلیل داشتن اطلاعات زیاد در مورد سیستم شما در مرحله اولیه فرایند بازیابی اطلاعات ما می تواند بسیار مفید باشد.

سعی کنید قبل از تماس با مهندسین ما اطلاعاتی همچون سیستم عامل، سیستم فایل، تعداد دیسک های موجود در سرور و علائم قبل از خرابی را جمع آوری کنید. این امر کمک می کند که خرابی هارد دیسک به حداقل برسد. اگر به برخی از این اطلاعات دسترسی ندارید مهندسین ما سوال های مختلفی از شما می پرسند و از طریق مراحل مختلف شما را راهنمایی می کنند تا اطلاعات مورد نیازمان را تعیین کنید.

پس از غیرقابل دسترس شدن اطلاعات سعی نکنید با سرور HP کار کنید. مشکلات مختلف می تواند باعث از دست رفتن اطلاعات شما شوند و بسته به سناریو، کار کردن سرور می تواند باعث خرابی بیشتر و رونویسی اطلاعات شود که می تواند فرایند بازیابی اطلاعات را پیچیده تر کند.

نوشته های مرتبط
نظرات ۰

فرستادن دیدگاه

هفت − 5 =

خراب شدن هارد اکسترنال با ضربه خوردن