هارد ریکاوری مرکز بازیابی اطلاعات دیتابیس

 توسط متخصصین برتر و باتجربه

مشاورهکارشناسان ما به طور کاملا رایگان اماده خدمت به شما هستند
ارزیابی کاملبا استفاده از روش های روز دنیا هارد شما رایگان بررسی می شود
بازیابی دیتابازیابی کامل اطلاعات شما با استفاده از بروزترین تجهیزات
دریافت اطلاعاتتحویل صحیح و سالم و از همه مهمتر کامل اطلاعات شما

ریکاوری دیتابیس sql

امروزه از دست رفتن اطلاعات دیتابیس در سازمان‌ها و شرکت‌ها و حتی سیستم‌های خانگی می‌تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد .با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آن‌ها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می‌باشد که معمولا شرکت‌ها و افراد با آن روبرو می‌باشند. در تمامی شرکت‌های کوچک و بزرگ از نرم‌افزارهایی استفاده می‌شود که احتیاج به بکاپ گیری دارند و اکثر این نرم‌افزارها تحت بانک‌های اطلاعاتی قابل اجرا می‌باشند.

نرم‌افزار‌هایی از قبیل : مالی و حسابداری، حضور و غیاب، بیمه و… که بیشترین کاربرد را نزد سازمان‌ها و ادارات دارند و داشتن بکاپ از آن‌ها بسیار ضروری و حیاتی می‌باشد.

گروه هارد ریکاوری با داشتن مهارت و امکانات روز دنیا در زمینه ریکاوری بانک‌های اطلاعاتی و در اختیار داشتن متخصصین مجرب ، خدماتی را بوجود آورده تا در صورت بروز چنین مشکلاتی به کمک شما کاربران محترم بیاید. هنگامی که سازمان‌های دولتی و خصوصی با خرابی دیتابیس مواجه می‎شوند، برای رفع نیازهای حیاتی خود در زمینه‎ی بازیابی اطلاعات دیتابیس، به هارد ریکاوری مراجعه می‎کنند.

database sql server recovery best quality

خدمات ریکام ریکاوری جهت ریکاوری دیتابیس sql:

ما یکی از خدمات‎دهندگان پیشتاز در ایران و تهران هستیم که خدمات بازیابی اطلاعات دیتابیس را با گواهینامه‎ی کیفی ISO-9001 و کارشناسی سازمان ملی استاندارد ارائه می‎کنیم. تیم متخصصان هارد ریکاوری از تکنسین‎های زبده در زمینه‎ی بازیابی اطلاعات تشکیل شده است و سوابق موفقیت‎هایشان ضامن تخصص آن‎هاست. این متخصصان در خدمتتان هستند تا اطلاعات شما را با حداکثر سرعت و بهترین کیفیتی که مقدور است بازیابی نمایند. ما در زمینه‎های زیر می‎توانیم شما را یاری کنیم:

  • بازیابی فایل‌های پاک شده دیتابیس اس کیو ال
  • تعمیر و بازیابی فایل‌های SQL خراب
  • تعمیر و بازیابی فایل‌های بکاپ خراب (BAK.)
  • تعمیر و بازیابی فایل‌های MySQL
  • تعمیر فایل MDF
  • ریکاوری فایل MDF
  • ریکاوری دیتابیس SQL Server