پرفروش ترین برند هارد دیسک پرتابل در جهان 

 

هارد دیسک های پرتابل در حال حاضر یکی از محبوب ترین تجهیزات ذخیره سازی به شمار می رود و کاربران هارد دیسک های قابل حمل را به مدل های اینترنال ترجیح می دهند. یکی از پر فروش ترین ابزار های ذخیره سازی شرکت وسترن دیجیتال، سری محصولات My Passport است که در حال حاضر هفتمین نسل آن روی خط تولید قرار دارد.
هفتمین نسل از هارد دیسک های پرتابل My Passport برای سیستم عامل های مختلفی همچون ویندوز و مکینتاش با ظرفیت حداکثر ۳ ترابایت تولید می شود و رنگ بندی متنوعی نیز برای آنها در نظر گرفته شده است.
کیفیت تصویر ۴K در کنار تصاویر با رزولوشن بالا که سبب نیاز کاربران به فضای ذخیره سازی بیشتر می شود و از همه مهم تر اینکه آنها دوست دارند اطلاعات مهم خود را همواره با خود حمل کنند تا در مواقع لزوم از آن بهره مند شوند.

وسترن دیجیتال پر فروش ترین برند هارد دیسک پرتابل در جهان شد

با توجه به دلایل بیان شده، وجود یک راه حل سریع و زیبا با قیمت مناسب بسیار ضروری به نظر می رسد و WD نیز با درک صحیح این مسئله و با توجه ویژه به امنیت اطلاعات و بهره گیری از سیستم رمزگذاری ۲۵۶ بیتی AES، هارد دیسک های سری مای پاسپورت را در محدوده ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت تا ۳ ترابایت به تولید می رساند. تمامی هارد دیسک های سری My Passport از پورت USB 3.0 برای انتقال اطلاعات بهره می برند که با سایر استاندارد ها مانند USB 2.0 نیز سازگاری کامل دارند.

با توجه به آمار های منتشر شده در خصوص آلوده بودن ۳۱ درصد از اطلاعات کاربران به بدافزار و جاسوس افزار، حضور یک سرویس بک آپ قدرتمند به منظور بازگرداندن اطلاعات در صورت بروز مشکل بسیار ضروری است و وسترن دیجیتال به همین دلیل از سرویس بک آپ اختصاصی خود در سری مای پاسپورت استفاده می کند.

در حال حاضر قیمت ارزان ترین هارد دیسک مای پاسپورت معادل ۸۰ دلار و گران ترین مدل که یک هارد دیسک ۳ ترابایتی برای سیستم عامل مکینتاش است، معادل ۲۰۰ دلار تعیین گردیده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط وسترن دیجیتال، این شرکت در حال حاضر پر فروش ترین برند هارد دیسک پرتابل به شمار می رود و تاکنون آمار عدد دقیقی در این خصوص منتشر نگردیده است.

نوشته های مرتبط

فرستادن دیدگاه

حافظه-ذخیره-سازی-hdd-و-ssd-10ssd 6t