هارد دیسک A-DATA

هارد دیسک A-DATA ، بازار هارد دیسک های قابل حمل به شدت داغ است و شرکت های تولید کننده قصد دارند تا با ارائه امکانات متفاوت، نظر کاربران را به سمت محصولات خود جلب کنند. کمپانی A-DATA نیز با تولید هارد دیسک های قابل حمل ضد آب و ضد ضربه سعی دارد تا قابلیتی منحصر بفرد در اختیار کاربران قرار دهد.

هارد دیسک چقدر در آب دوام می آورد؟

بازار هارد دیسک های قابل حمل به شدت داغ است و شرکت های تولید کننده قصد دارند تا با ارائه امکانات متفاوت، نظر کاربران را به سمت محصولات خود جلب کنند. کمپانی A-DATA نیز با تولید هارد دیسک های قابل حمل ضد آب و ضد ضربه سعی دارد تا قابلیتی منحصر بفرد در اختیار کاربران قرار دهد. این شرکت همواره سعی کرده تا نسل جدید هارد دیسک های خود را از نظر مقاومت در مقابل ضربه و آب بهینه سازی کرده تا خود را در این زمینه بدون رقیب نماید. هارد دیسک این شرکت با نام HD720 که به تازگی معرفی گردیده، استاندارد های جدیدی در این زمینه ارائه می دهد.

همچنین در سقوط از ارتفاع ۱٫۸ متری به خوبی مقاومت نموده و مشکلی برای آن به وجود نمی آید. طبق اعلام A-DATA، این هارد دیسک به سه لایه محافظه ضد شوک مجهز گردیده و سنسور هوشمند G-Shock وظیفه کنترل فعالیت هارد دیسک در شرایط ویژه را بر عهده دارد. سنسور هوشمند G-Shock از اطلاعات شما در شرایطی که هارد دیسک با تکان های شدید روبرو می گردد، مقاومت می کند و وضعیت فعالیت سنسور از طریق دیود نوری آبی و قرمز رنگ به اطلاع کاربران خواهد رسید.

 هارد دیسک پرتابل ADATA HD720 در ظرفیت های مختلف بین ۵۰۰ گیگابایت تا ۲ ترابایت تولید می گردد و به طور اختصاصی برای افرادی تولید می شود که از هارد دیسک در شرایط سخت کاری استفاده می کنند.

بازیابی اطلاعات هارد دیسک

مرکز بازیابی اطلاعات هارد  و مرکز ریکاوری اطلاعات هارد ریکام ریکاوری آماده هرگونه مشاوره و خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت هرگونه مشاوره با ما تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

فرستادن دیدگاه

seagate ssdریکاوریظرفیت هارد دیسک