هارد دیسک‌های Surveillance سیگیت به ایران آمد

هارد دیسک‌های Surveillance سیگیت به ایران آمد : شرکت Seagate درایوهای Surveillance را ارایه کرده که این محصولات در بازار ایران نیز عرضه شده است.

این دستگاه‌ها همانطور که از نام‏شان پیداست برای ذخیره‏ سازی محتوای ویدیویی به ویژه تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می‏ گیرند.  هارد درایوهای surveillance  از لحاظ ظاهری، تفاوتی با سایر هارد درایوها ندارند اما تکنولوژی به کار رفته در ساخت آنها، Surveillance را مختص مصارف خاصی مانند ضبط تصاویر ویدیویی و مصارف دوربین های امنیتی کرده است.

به گفته سازنده، سرعت هارددیسک‌های سری Surveillance به نحوی است که می‌تواند همزمان ۳۲ دوربین یا کانال ویدیویی را ضبط کند.  طراحی این هارددیسک‌ها به صورتی است که که بتوانند ۲۴ ساعته در طول ۷ روزهفته به‌صورت مداوم و بدون وقفه‌ کار کنند.  ظرفیت درایوهای  Surveillance  از یک تا شش ترابایت بوده که توانایی ذخیره‌سازی ۴۸۰ ساعت ویدیوی HD را دارد. توان مصرفی درایو در حداکثر فشار کاری هشت وات و در زمان Standby برابر با ۷۵ صدم وات است.

رابط انتقال اطلاعات هم از نوع SATA III است و از ۶۴ مگابایت حافظه بافر بهره می‏گیرد. شرکت Seagate به دلیل استفاده از سنسورهای   Rational Vibrationیا همان RV و ترکیب فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری باعث شده میزان صدای مزاحم ناشی از چرخش هد دستگاه به حداقل (نزدیک به صفر) برسد و هارد در شرایط پایدار و با کمترین لرزش و ارتعاش قرار گیرد.

همچنین به لطف فناوری AcuTrac استفاده شده در ساخت این هارد دیسک، هد هارد دیسک بادقت بسیار بالایی حرکت می‌کند و این فناوری باعث می‏شود در شرایط شوک مکانیکی یا مغناطیسی، سرعت انتقال اطلاعات پایین نیاید.

بازیابی اطلاعات هارد سوخته

مرکز بازیابی اطلاعات هارد  و مرکز ریکاوری اطلاعات هارد ریکام ریکاوری آماده هرگونه مشاوره و خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت هرگونه مشاوره با ما تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

فرستادن دیدگاه

ssd samsungحافظه-ذخیره-سازی-hdd-و-ssd-10