مشاورهکارشناسان ما به طور کاملا رایگان اماده خدمت به شما هستند
ارزیابی کاملبا استفاده از روش های روز دنیا هارد شما رایگان بررسی می شود
بازیابی دیتابازیابی کامل اطلاعات شما با استفاده از بروزترین تجهیزات
دریافت اطلاعاتتحویل صحیح و سالم و از همه مهمتر کامل اطلاعات شما

بازیابی اطلاعات از سرورهای VMWARE 

بازیابی اطلاعات از سرورهای VMware تخصص ریکامنرم‌افزار VMware یک نرم‌افزار مجازی‌سازی شناخته شده است که به عنوان VMwareWorkstation برای کامپیوترهای X86-64 وX86  دارای کاربردی رایج است. این نرم افزار به کاربران این اجازه را می دهد تا بطور همزمان چندین سیستم عامل را از یک سرور مدیریت کنند.

هنگامی که به بازیابی اطلاعات از سرورها و ماشین های  مجازی‌ (مانند VMware) نیاز دارید، بهترین راه انتخاب یک شرکت خدمات‌رسانی باتجربه است.ما با VMware همکاری می‌کنیم تا بتوانیم همه پروژه‌های بازیابی اطلاعات VMware را با موفقیت به انجام برسانیم.

بازیابی اطلاعات با مجازی‌سازی کل

شرکت بازیابی اطلاعات ریکام ریکاوری می‌تواند فرآیند بازیابی اطلاعات را تقریباً در همه انواع ماشین، سرور یا سیستم‌ مجازی، از جمله موارد زیر، با موفقیت انجام دهد:

بالا نیامدن ناگهانی VMware
خرابی اطلاعات داخل ماشین
خرابی ماشین به دلیل ایرادات سرور
خرابی ماشین به دلیل ایرادات ساختار RAID
بالا نیامدن VMware بعد از جابجایی سرور
از کار افتادن فایل VMDK

مراحل بازیابی از سرورهای VMware

مهندسان باتجربه ریکام ریکاوری در امر بازیابی اطلاعات، از سال ۱۳۷۶ تاکنون، بیش از ۱۰۰۰ فرآیند موفقیت‌آمیز بازیابی اطلاعات از سرور مجازی انجام داده‌اند.

تشخیص کامل خطا و آسیب بر روی VMwareMachine.
بررسی تشخیص خطای هارد و هماهنگی و تصویب بامشتری .
بازسازی VMwareMachine و بازیابی اطلاعات.
بررسی گزارش بازیابی اطلاعات با مشتری.
دادن اطلاعات بازیابی شده به مشتری.
ساختن بستری پایدار برای پروژه های موفق.

بازیابی اطلاعات از سرورهای VMWARE

آیا آخرین نسخه VMware را دارید و نیازمند بازیابی اطلاعات هستید؟

گروه مهندسی ما همکاری نزدیکی با VMware دارد و از این طریق ابزار مناسب را برای بازیابی موفقیت‌آمیز اطلاعات VMware فراهم کرده است.

خرابی های متداول VMWARE

ماشین مجازی (VMDK) از دست رفته یا پاک شده:

اگر مشکوک به از دست رفتن اطلاعات هستید، اولین اقدامی که باید انجام شود این است که همه اطلاعاتی که درباره دیسک مجازی پاک شده یا از دست رفته می‌دانید ثبت کنید. اطلاعات مربوط می‌تواند شامل اندازه دیسک مجازی، حجم حدودی اطلاعات موجود ، نام ماشین مجازی، فایل سیستم هاست و نوع داده‌های موجود آن باشد.

در مورد VM پاک شده یا از دست رفته، دستگاه را روشن نکنید. و اگر ماشین در حال حاضر روشن است، در اولین فرصت ممکن آن را خاموش کنید.

تخریب متادیتا VMFS یا دیتا استور غیر قابل دسترس:

برای اینکه مشکل به حداقل برسد، هیچ‌گاه تلاش نکنید که  دیتااستور را مجدد ایجاد کنید و اگر خودتان در مورد LUN تحقیق می‌کنید، مطمئن شوید که صرفاً از سطح دسترسی “فقط خواندنی” استفاده می‌شود.

از کار افتادگی‌های مکانیکی و مسائل مربوط به RAID/ سرور:

هیچ‌گاه یک درایو از کار افتاده را با درایوی که بخشی از سیستم RAID نیست تعویض نکنید. اگر درایو شما صداهای غیر معمول مکانیکی تولید می‌کند، آن را فوراً خاموش کنید. در محیط مکانیکی سرور، نادیده گرفتن مشکلات احتمال افزایش آسیب‌ها را بالا می‌برد و شانس بازیابی کامل را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. قبل از خارج کردن درایو از سیستم، روی محل آن در آرایه RAID برچسب و شماره بزنید.

اگر سیستم RAID در میانه فرآیند بازسازی از کار افتاد، تلاش خود را برای بازسازی ادامه ندهید. هیچ‌گاه VMها را از RAIDهای مشکوک انتقال ندهید و اگر نیاز به خاموش کردن یا ریستارت سخت‌افزار RAID دارید، ابتدا مطمئن شوید که همه ماشین‌های مجازی و هاست های VMware به طور کامل خاموش شده‌اند.

خرابی درون OS هاست:

در مورد هارد دیسک‌های مشکوک، تلاش نکنید از نرم افزار تعمیر هارد (مانند CHKDSK) یا روش‌های دیفرگمنت استفاده کنید؛ چراکه این کار سبب تشدید مشکلات می‌شود.

اگر متوجه شدید که بیش از یک ماشین مجازی دارای علائم خرابی است، احتمالاً در سطح ذخیره‌سازی دچار مشکل هستید. ماشین‌ها را خاموش کنید و در اولین فرصت با یک متخصص بازیابی اطلاعات VMware مشورت نمایید.