ریکام ریکاوری مرکز بازیابی اطلاعات دیتابیس

 توسط متخصصان برتر و با تجربه

مشاورهکارشناسان ما به طور کاملا رایگان اماده خدمت به شما هستند
ارزیابی کاملبا استفاده از روش های روز دنیا هارد شما رایگان بررسی می شود
بازیابی دیتابازیابی کامل اطلاعات شما با استفاده از بروزترین تجهیزات
دریافت اطلاعاتتحویل صحیح و سالم و از همه مهمتر کامل اطلاعات شما

بازیابی اطلاعات دیتابیس

امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد .با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند.در تمامی شرکت های کوچک و بزرگ از نرم افزارهایی استفاده می‌شود که احتیاج به بکاپ گیری دارند و اکثر این نرم افزار ها تحت بانک‌های اطلاعاتی قابل اجرا می باشند.

نرم افزار هایی از قبیل : مالی و حسابداری، حضور و غیاب، بیمه و… که بیشترین کاربرد را نزد شرکت ها و ادارات دارند و داشتن بکاپ از آنها بسیار ضروری و حیاتی می باشد.

گروه ریکام ریکاوری با داشتن مهارت و امکانات روز دنیا در زمینه بازیابی بانک های اطلاعاتی و در اختیار داشتن متخصصین مجرب ، خدماتی را بوجود آورده تا در صورت بروز چنین مشکلاتی به کمک شما کاربران محترم بیاید. هنگامی که سازمانهای دولتی و خصوصی با خرابی دیتابیس مواجه می‎شوند، برای رفع نیازهای حیاتی خود در زمینه‎ی بازیابی اطلاعات دیتابیس، به ریکام ریکاوری مراجعه می‎کنند.

خدمات ریکام ریکاوری جهت ریکاوری دیتابیس sql

database sql server recovery best quality

ما یکی از خدمات‎دهندگان پیشتاز در ایران و تهران هستیم که خدمات بازیابی اطلاعات دیتابیس را با گواهینامه‎ی کیفی ISO-9001 و کارشناسی سازمان ملی    استاندارد ارائه می‎کنیم. تیم متخصصان ریکام ریکاوری از تکنسین‎های زبده در زمینه‎ی بازیابی اطلاعات تشکیل شده است و سوابق موفقیت‎هایشان ضامن تخصص آن‎هاست. این متخصصان در خدمتتان هستند تا اطلاعات شما را با حداکثر سرعت و بهترین کیفیتی که مقدور است بازیابی نمایند. ما در زمینه‎های زیر می‎توانیم شما را یاری کنیم:

  • بازیابی فایلهای پاک شده دیتابیس(MSSQL)
  • تعمیر و بازیابی فایلهای SQL خراب
  • تعمیر و بازیابی فایلهای بکاپ(BAK.) خراب
  • تعمیر و بازیابی فایلهای MySQL